Головне меню

17106026_610731552430690_1786895991_oОдинадцята сесія Виноградівської міської ради

сьомого скликання (2.03.2017 р.)

        2.03.2017 р. відбулось  пленарне засідання 11-ої сесії Виноградівської міської ради 7-го скликання. Присутніми були  19 міських обранців із 26 обраних (відсутні – з поважних причин).  До порядку денного включено 15 питань:

Про звіт міського голови про пророблену роботу виконавчим комітетом за 2016 рік

Про затвердження звіту виконання міського бюджету за 2016 рік

Про внесення змін до рішення міської ради від 19.01.2017 р. № 234 «Про бюджет міської ради на 2017 р.» (нова редакція)

Про розподіл залишків коштів

Про затвердження Статуту комунального закладу «Виноградівський міський Будинок культури» Виноградівської міської ради Закарпатської області із змінами

Про затвердження нової редакції Статуту «Комунального підприємства Центр інвестицій та розвитку»  Виноградівської міської ради Закарпатської області

Про затвердження нової редакції Положення про сектор реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб за місцем проживання виконавчого комітету Виноградівської міської ради

Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Виноградівської міської ради на 2017 рік

Про затвердження переліку об’єктів міста, що підлягають приватизації на 2017 рік

Про передачу в оперативне управління комунального майна Виноградівській районній лікарні

Про передачу на баланс  ОСББ  «Меліоратор-135» багатоквартирного житлового будинку за адресою:  м.Виноградів, вул. І. Франка,135

Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Виноградівським ВУЖКГ

Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради

Про підтвердження назви вулиці Горна на території міста Виноградів

Про розгляд заяв та  звернень  з питань землекористування.

            Попередньо всі питання порядку денного були детально обговорені на засіданнях 5 постійних комісій, тож голосування проходило злагоджено.

            кУ питанні порядку денного про звіт міського голови Степан Бочкай відповів на запитання депутата Михайла Теняка щодо ситуації із незавершеними об’єктами будівництва.      Також міський голова розповів  про перспективи ямкового та поточного ремонту доріг міста та звернувся до депутатів щодо проведення місячника санітарної очистки та озеленення і запропонував міським обранцям на своїх округах разом із виборцями долучатися до загальноміських днів благоустрою.

            У питанні порядку денного «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Виноградівським ВУЖКГ» з 1 квітня ц. р. пропонується незначне підняття  ціни за ці послуги. Депутати затвердили нові ціни.

            17101240_610731769097335_32379105_oОдностайно депутати підтримали  пропозицію виставлення на аукціон частини недобудованої будівлі спортивного комплексу з бетонною конструкцією басейну на стадіоні «Пластмасовик»  з цільовим призначенням будівництва басейну.

            На завершення пленарного засідання депутати прийняли два звернення – до керівництва Закарпатської області і Служби автомобільних доріг стосовно руху великовагових вантажних автомашин через місто Виноградів до кордону з Угорщиною і Румунією та до керівництва держави щодо недопущення політичних спекуляцій та усунення причин протистояння між учасниками блокади торгівлі з ОРДЛО та владою.

Виноградівська міська рада


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Десята позачергова сесія міської ради сьомого  скликання (19.01.2017 р.)

 Важливі соціальні рішення: пільги дошкільнятам, кошти

для міських програм, створення нового відділу

 

            Сьогодні, 19.01.2017 р., відбулось засідання десятої позачергової сесії міської ради сьомого  скликання. Питань на порядку денного було шість, зокрема:

 • створення відділу державної реєстрації Виноградівської міської ради,
 • бюджет міської ради на 2017 рік у новій редакції,
 • внесення змін до рішення сьомої сесії Виноградівської міської ради № 158 від 10.11.2016 р.,
 • затвердження штатів дошкільних навчальних закладів, клубу по вулиці Першотравнева та надбавки до посадового окладу  працівникам даних установ,
 • продовження дії міської Програми «Громадські роботи» на 2017 рік,
 • про надання пільг в 2017 році за перебування дітей в дошкільних закладах міста.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У засіданні позачергової сесії взяли участь 22 депутата із 26 обраних, 4 міські обранці  відсутні з поважних причин.  Всі питання порядку денного попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій, тож голосування проходило чітко і злагоджено.

            Одноголосним рішенням присутніх депутатів створено новий відділ Виноградівської міської ради (відділ державної реєстрації) – у зв’язку  з передачею органам місцевого самоврядування повноважень щодо здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, громадських формувань. Це, однозначно,  зменшить черги і покращить якість обслуговування городян.

            Міські депутати прийняли ще одне важливе соціальне рішення:  повністю звільнити від батьківської плати за харчування дошкільнят, батьки яких є учасниками бойових дій, АТО і ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та дітей з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО, які тимчасово проживають на території нашого міста.

            Також депутати надали пільги  в розмірі 50% батьківської плати за харчування в дошкільних закладах міста дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, напівсиріт та дітей під опікою, дітей-інвалідів  та дітей, батьки або інші члени сім’ї яких є інвалідами.  До речі, таких дошкільнят у Виноградові є біля 300: дітей з сімей учасників АТО і прирівняних до них найбільше відвідує  ДНЗ № 8,  а діточок з багатодітних сімей найбільше виховується у ДНЗ №9.

Виноградівська міська рада


%d1%81%d0%b22Девята  сесія міської ради сьомого скликання  (22.12.2016 р.)

Заборона  ввезення твердих побутових відходів з сіл району на міське сміттєзвалище,  призначення нового заступника міського голови  та збільшення фінансової допомоги на поховання непрацюючих громадян працездатного віку

               22 грудня 2016 р.  відбулась  остання в цьому році дев’ята  сесія міської ради сьомого скликання. Питань до порядку денного назбиралось 13, зокрема, «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Виноградівської міської ради на 2017 рік», «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. №50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція), «Про бюджет міської ради на 2017 рік», «Про структуру і чисельність апарату міської ради», «Про затвердження  на посаду заступника міського голови», «Про затвердження розміру допомоги на поховання непрацюючих громадян працездатного віку», «Про продовження дії міських Програм», «Про затвердження міської «Програми  інноваційно-інвестиційного розвитку міста Виноградів на 2017-2020 роки», «Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу ВУЖКГ», «Про прийняття та передачу матеріальних цінностей на баланс ВУЖКГ»,  «Про затвердження списку присяжних Виноградівського районного суду»,  «Про розгляд  заяв та звернень з питань землекористування»,  «Про пророблену роботу Виноградівською райдержадміністрацією у вирішенні питання розміщення полігону для утилізації безпечних твердих побутових відходів на території Виноградівського району».

            У сесійній залі  присутні 19 депутатів  із 26 обраних,  решта відсутні з поважних причин. Кворум є і депутати приступили до роботи. Попередньо всі питання порядку денного були розглянуті та обговорені на засіданнях  постійних комісій, тож голосування йшло чітко і злагоджено.

        %d1%81%d0%b2    Затвердили депутати претендента  на посаду заступника міського голови. Ним став уже колишній заступник начальника Держгеокадастру у Виноградівському районі Грабар Сергій Аркадійович. Опіковуватиметься новий заступник земельними питаннями. На сесійному засіданні  він стисло окреслив майбутній фронт робіт і напрацювань по інвентаризації землі у місті та генеральному плану.

            Одноголосним рішенням депутатського корпусу фінансова допомога на поховання непрацюючих громадян працездатного віку з 1 січня  2017 року збільшиться на одну тисячу гривень і становитиме 2000 грн. Також одноголосно  продовжено дію на наступний рік  5 міських програм. Пакетом проголосували за земельні питання.

         %d1%81%d0%b21   Заключним питанням сесійного засідання стала інформація голови Виноградівської РДА Михайла Русанюка про пророблену роботу райдержадміністрацією у вирішенні питання розміщення полігону для утилізації безпечних твердих побутових відходів на території Виноградівського району.  Станом на кінець ц. р. місце розташування   майбутнього полігону відсутнє, не має також  інвестора.

            Власними думками та стурбованістю своїх  виборців на тему перезавантаження міського сміттєзвалища, яке може стати для Виноградова екологічним лихом, поділились депутати Тетяна Сугай, Михайло Роман,   Марія Чейпеш, Василь Мисар, Іван Матрунич та міський голова Степан Бочкай.  У сесійній залі була висловлена пропозиція  заборонити  ввезення твердих побутових відходів з сіл району на міське сміттєзвалище з 1 лютого 2017 року. За неї міські депутати проголосували одноголосно.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

            Також депутатський корпус Виноградівської міської ради зібрав трирічній Алісі Дан з Виноградова, яка хворіє на гострий лімфобласний лейкоз,   2.867 грн. на лікування.  Згодом до фінансової підтримки долучився голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк та працівники міськради.

            Виноградівська міська рада


Пленарне засідання восьмої (позачергової) сесії Виноградівської міської ради  сьомого OLYMPUS DIGITAL CAMERAскликання (7.12.2016 р.)

         Відбулось пленарне засідання восьмої (позачергової) сесії Виноградівської міської ради сьомого скликання, на яке було винесене одне питання – «Про затвердження статутів дошкільних навчальних закладів  в новій редакції». Необхідність позачергового засідання полягала  у приведенні установчих документів  дошкільних закладів у відповідність до вимог чинного законодавства про дошкільну освіту, змінами у  Податковому кодексі в частині  неприбуткових установ і організацій та передачі дошкільним закладам міста Виноградів повноважень розпорядників бюджетних коштів третього рівня.

         Нагадаємо, що дошкільних навчальних закладів у нашому місті нараховується  шість: ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Берізка», ДНЗ ясла-садок ім. Святого Йосипа з угорською мовою навчання,  ДНЗ №5, ДНЗ №6, ДНЗ №8, ДНЗ №9. Відвідують міські дитсадки на кінець 2016 року більше тисячі маленьких городян.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    7 грудня 2016 р. на пленарне засідання восьмої (позачергової) сесії до сесійної зали зібрались 21 депутат із 26 обраних, 4 – відсутні з поважних причин. Після голосування міський голова Степан Бочкай повідомив присутніх депутатів про нові вимоги Закону України «Про запобігання корупції», зокрема,  про необхідність щорічного подання до 1 квітня декларацій про доходи шляхом  заповнення  на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Відтепер кожен декларант має пройти електронну ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису і мати свій персональний електронний «кабінет» на сайті НАЗК.

         На завершення пленарного засідання міський голова привітав депутатів із професійним святом – Днем місцевого самоврядування та побажав, щоб виконання їхніх депутатських повноважень та наказів виборців стало вагомим внеском у розвиток рідного міста.

Виноградівська міська рада


Сьома сесія міської ради сьомого скликання

OLYMPUS DIGITAL CAMERA(10.11.2016 р.)

      10 листопада 2016 р.  відбулось пленарне  засідання  7 сесії 7 скликання Виноградівської міської ради.

         До розгляду депутатам було представлено 13 питань порядку денного:

 • про затвердження міських Програм
 • про доповнення міської цільової програми «Власний дім»
 • про надання цільової одноразової грошової допомоги для ліквідації наслідків падіння аварійного дерева
 • про внесення змін до статуту Виноградівського ВУЖКГ
 • про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. №50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція)
 • про передачу дошкільним навчальним закладам міста Виноградів повноважень розпорядників бюджетних коштів третього рівня
 • про присвоєння назви вулиці в м. Виноградів
 • про внесення змін до рішення міської ради від 15.07.2015 р. №1115 щодо прийняття вбудованих приміщень в м. Виноградів по пл. Миру, 3 у власність територіальної громади міста Виноградів
 • про створення комунального підприємства «Центр розвитку і інвестицій» Виноградівської міської ради
 • про передачу на баланс ОСББ «Господар-Господарка» багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Виноградів, вул. Армійська, № 12
 • про прийняття та передачу матеріальних цінностей
 • про розгляд заяв та звернень з питань землекористування
 • про пророблену роботу Виноградівською райдержадміністрацією у вирішенні питання розміщення полігону для утилізації безпечних твердих побутових відходів на території Виноградівського району.

          Оскільки голова Виноградівської РДА на даний час знаходиться у відрядженні,  депутати проголосували перенести заключне питання порядку денного (звіт голови РДА)  на наступне пленарне засідання сесії міської ради.

         Отже, у сесійній залі  присутні 24 депутати із 26 обраних. Пленарне засідання розпочалось із першого питання порядку денного – затвердження нових міських програм, зокрема «Програма поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності у місті Виноградів на 2016-2020 роки», «Програма покращення умов обслуговування платників податків у Виноградівській об’єднаній  державній  податковій інспекції ГУ ДФС у Закарпатській області на 2016 рік», «Регіональна Програма підвищення рівня обслуговування громадян та якості надання послуг з реєстрації місця проживання, оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

         Проголосували депутати за надання цільової одноразової адресної грошової допомоги  8 громадянам міста для ліквідації пошкоджень надгробних пам’ятників на міському кладовищі внаслідок падіння аварійного дерева.

         Депутатська група  «БПП «Солідарність» у міській раді  утрималась від голосування по питанню  створення комунального підприємства «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– Я би попросив депутатів не порівнювати новостворений комунальний заклад міста з районним КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини»,– акцентував міський голова Степан Бочкай. – Проблеми районної агенції хай вирішуються на рівні району, у нас буде окрема структура і аналогії  між ними проводити не потрібно.

         Депутати присвоїли  назву новій вулиці міста, яка є відгалуженням  вулиці Копанська та проходить через територію садово-виноградного товариства «Біолог», на якій розташовані житлові будинки (колишні дачі). Вулиця називатиметься  Терасна.

        Традиційно найбільше питань у порядку денному  міської сесії є заяв та звернень по землекористуванню. Проголосувавши пакетом за них, депутати вивели для окремого розгляду  пункт  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення (Бора С.І.)», по якому було прийнято рішення.

       Також депутати міськради долучились до благодійності. На необхідну реабілітацію маленького Кирила Бажури, який хворіє на ДЦП, депутати та працівники Виноградівської міської ради зібрали більше двох тисяч гривень.

Виноградівська міська рада


 

Шоста (позачергова)  сесія міської ради сьомого  скликання (22.09.2016 р.)    

14456707_525159024321277_1388551297_o       22 вересня 2016 р.  відбулась шоста (позачергова)  сесія міської ради сьомого  скликання, на порядок денний якої було винесено два питання:

         Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р.

№ 50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція);

         Про доповнення п.1 рішення № 52 третьої сесії міської ради сьомого скликання від 21.01.2016 року «Про надання пільг в 2016 році за перебування дітей в дошкільних закладах міста».

         На засіданні були присутні 21 міський депутат із 26 обраних, троє відсутні з поважних причин.

       14393834_525158974321282_432932774_o-1  Як повідомив депутатів Виноградівський міський голова Степан Бочкай, у серпні  відбулось перевиконання бюджету. Тож понадпланові надходження в сумі біля 1,5 мільйона гривень  депутати одноголосно спрямували на благоустрій та дорожнє господарство міста.

         Друге питання порядку денного було соціальне – депутати звільнили від батьківської плати за харчування в дитсадках дітей внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які тимчасово мешкають у нашому місті. Нагадаємо, що згідно з рішенням третьої сесії міськради від 21.01.2016 такими ж пільгами за перебування дітей в дошкільних закладах міста вже користуються діти учасників АТО та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Виноградівська міська рада


 ІІ пленарне засідання п’ятої сесії  Виноградівської міської ради сьомого скликання

(14.07.2016 р.) 

13692288_491820837655096_891067392_o     14 липня 2016 р. відбулось ІІ пленарне засідання п’ятої сесії  Виноградівської міської ради сьомого скликання. До порядку денного увійшли наступні питання: «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. №50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція); «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік»; «Про затвердження Положення про тендерний комітет»; «Про здійснення електронних закупівель у м. Виноградів»; «Про комунальний заклад «Виноградівський міський будинок культури»; «Про надання приміщень в орендне користування»; «Про розгляд заяв та  звернень  з питань землекористування». У залі присутні 25 депутатів із 26 обраних, 1 відсутній з поважних причин.  Цьому пленарному засіданню передував плідний тиждень – всі питання порядку денного міські обранці попередньо детально обговорили на засіданнях постійних комісій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 • За перше півріччя цього року маємо перевиконання бюджету, – повідомив міський голова Степан Золтанович Бочкай. – Ця сума (6 млн. 700 грн.) – очікувані кошти і вони вже розподілені для важливих робіт в інфраструктурі Виноградова. Зокрема, левова частка йде на проведення ремонтних робіт у міських дитсадках, фінансування заробітної плати працівникам дошкільних навчальних закладів та оплата за енергоносії, а також на виконання робіт по реконструкції діючих інженерних мереж міста, виконання необхідних робіт по благоустрою та інші.

         Також Виноградівська міська рада одностайною кількістю депутатських голосів «за» приєдналась до пілотного проекту щодо  проведення системи електронних державних закупівель «ProZorro». Натомість не спостерігалось подібної одностайності в депутатському корпусі у розгляді питання  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік», але рішення прийняли і залишили  ці ставки  на рівні  цьогорічних.

         Відтепер міський будиOLYMPUS DIGITAL CAMERAнок культури отримав новий статус – комунальний заклад, також депутати погодили  надання приміщень в орендне користування двом громадським організаціям, також пакетом  проголосували за земельні питання.

     Долучились міські депутати і до благодійності. У скрутну хвилину підтримали  городянина Степана Михаловича,   який втратив дружину і довгоочікуваного сина через передчасні пологи і важку хворобу жінки – вірусний хронічний гепатит HBsAg з трансформацією в цироз печінки. Зібрані 2200 грн. були передані городянину через депутата міської ради, координатора Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів Михайла Михайловича Романа.

         Виноградівська міська рада


І пленарне засідання 5-ї сесії Виноградівської міської ради 7-го скликання (16.06.2016 р.)

     16 червня 213467353_1401793276504280_483934385_o (1)016 р. відбулось І пленарне засідання 5-ї сесії Виноградівської міської ради 7-го скликання. Присутні 25 депутатів, один відсутній з поважних причин.  

       Перед початком  засідання депутати відхили прохання ГО «Люстраційно-антикорупційне бюро Виноградівського району»  внести до порядку денного додаткові питання, оскільки подання надійшло буквально напередодні. Тож ці питання увійдуть до порядку денного ІІ пленарного засідання.

       Відтак перейшли до розгляду основних 7 питань порядку денного:  «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. № 50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція); «Про затвердження міських Програм»; «Про внесення змін до Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Виноградів»; «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Виноградівським ВУЖКГ»; «Про затвердження експертної оцінки майна територіальної громади»; «Про продовження терміну дії звіту про незалежну оцінку майна»; «Про розгляд заяв та  звернень  з питань землекористування».

         Виноградівські обранці внесли зміни до міського бюджету, які дозволять із фінансових залишків провести поточні ремонти в дитячих садочках. Вони розпочнуться у липні, коли дошкільні навчальні заклади знаходитимуться у літній відпустці, що триватиме місяць. Затвердили три міські програми і  пакетом розглянули заяви та звернення з питань землекористування.

           Попередньо всі питання порядку денного пройшли обговорення на засіданнях постійних комісій, тож у залі панувала конструктивна атмосфера і одностайне голосування.  Полеміку у залі і  розбіжності в голосуванні  викликало тільки четверте питання порядку денного «Про  затвер13441873_1401793273170947_811534605_o (1)дження  тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення  Виноградівським ВУЖКГ».


 • Тарифи на воду у місті не змінювалися з 2012 року,
  – повідомив міський голова Степан Бочкай. –  За ці  чотири роки суттєво змінилась мінімальна заробітна плата, зросли ціни на бензин та електроенергію.

        Затим перейшли до голосування по цьому спірному питанню порядку денного. Депутатська група партії БПП «Солідарність» (4 чол.), а також по одному представнику від КМКС та ЄЦ висловилися проти підвищення тарифів.

       На завершення пленарного засідання міський очільник привітав всіх зі святом Трійці,  депутатів-медиків –  із наступаючим професійним святом, а також запросив депутатський корпус  26 червня на святкування Дня молоді, яке вперше після тривалої  перерви  відновлюється  у нашому місті.

     Наступне пленарне засідання  відбудеться 14 липня ц. р.

Виноградівська міська рада


Друге пленарне засідання  четвертої сесії  Виноградівської міської ради сьомого скликання 12986325_1173279842734831_133697863_o(21.04.2016 р.)

     21 квітня 2016 р. відбулось  друге пленарне засідання  четвертої сесії  Виноградівської міської ради сьомого скликання. У залі засідань були  присутні 24 депутати із 26 обраних, 2 відсутні з поважних причин. Розглянули, проголосували і прийняли рішення по внесених у порядок денний  4-х питаннях: “Про затвердження міських програм”, “Про внесення змін та доповнення плану природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища міської ради на 2016 рік”, “Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. № 50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.», “Про розгляд заяв та  звернень  з питань землекористування”.        Попередньо  ці питання і міські програми були розглянуті на засіданнях депутатських комісій, що відбулись у Виноградівській міській раді 19 і 20 квітня ц.р.

     Також у ході другого пленарного  засідання 21 квітня  депутати проголосували про відкладення на довивчення спірного питання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність із зміною цільового призначення (вул. Шевченка, 40/3).  Із заявою про це до сесії міської ради звернулась присутня на засіданні  городянка М. Ю. Спікіна.

     Мі13054520_1173279836068165_1058032142_oський голова Степан Бочкай зачитав колективне звернення учасників трудового колективу КП «Агрошляхбуд»,  які просять депутатів підтримати їхнє звернення до Міністерства юстиції України про незаконну реєстрацію нового керівника. Тож депутати міської ради офіційно звернулися до Мін’юсту з проханням максимально швидко визначитися із законністю реєстрації новообраного директора «Агрошляхбуду», щоб розблокувати діяльність цього важливого підприємства.

     Також міський голова озвучив звернення депутатської групи  БПП «Солідарність», що 13072114_1173279839401498_221177783_oстосувалось питань благоустрою Виноградова. Депутат Ганна Штайнкуглер підняла питання розчистки стічної канави, яка проходить по вулиці А. Ковача.  Продовжуючи  тему   місячника озеленення та благоустрою, міський голова звернувся до депутатів із проханням сприяти очищенню територій, а там, де складно  навести лад – повідомляти міську раду.

     Також депутати зібрали 10.000 грн.  – саме цієї суми не вистачало  для придбання двох інгаляторів  сестричкам  Старостам, які хворіють на рідкісну хворобу.

Виноградівська міська рада